Blog TerezaInOslo Oblíbených blogů mám hodně, moje čtečka právě hlásí skoro třicítku sledování. Existují však blogy, které jsou pr...

Blogy, které stojí za to číst!

úterý, února 03, 2015 Unknown 14 Comments


Blog TerezaInOslo
Oblíbených blogů mám hodně, moje čtečka právě hlásí skoro třicítku sledování. Existují však blogy, které jsou prostě lepší a trochu ostatní předbíhají. Často se tak děje, protože mám k tématům určitých blogů hodně blízko a silnou citovou vazbu.

 • TerezaInOslo
V současné době asi nejvíc sleduji právě blog TerezaInOslo. Ráda totiž nahlížím do života cizích lidí. O to víc je pro mě Terezin život zajímavější, protože bydlí v norském Oslu. Já prostě sever miluju a ráda se o něm dozvídám novinky.

Blog Terezy najdete zde. 


 • Sweet Melange
Další bombastický blog, který píše česká holka z norského Osla. Tentokrát hlavně o pečení a dobrotách, občas okořeněný nějakým zápiskem ze života. 

Odkaz zde. 


 • Jara Sijka Photography
Tenhle chlápek si prostě na nic nehraje. Co se týká focení, vyznává neobvyklou filozofii. Jeho příspěvky jsou drzé, fotky fenomenální. Především ty z cest a sportovní mám nejraději.

 Prohlédnout si fotografie a přečíst pár postů můžete zde.


 • what JANE read
Tak na tento blog chodím především na dobré tipy na knížky. Dost často se mi také stává, že u jejích názorů na knížky plně souhlasím.

Co čte Jane se dozvíte tady.


 • Luu Over The Ocean
Opět další blog od děvčete, které se vydalo bydlet do jiné země. Tentokrát je to Luu a ta to vzala až za velkou louži. A rovnou do Kanady! Což je také moje oblíbená země...

Jak se žije v Torontu zjistíte zde.


A jak jste na tom vy? Které blogy jsou vaše oblíbené a proč?

14 komentářů:

 1. Žádný z těch blogů neznám... :) Já mám oblíbených blogů docela dost, mám je všechny uvedené v levém menu na svém blogu. Jako příklad mohu uvést třeba:

  www.eumenidas.blog.cz
  www.recenzes.blog.cz
  www.czechivy.blogspost.com
  www.jedeteste.blog.cz
  apod.

  Čtení blogů patří k mým velkým zálibám stejně jako jejich psaní. :)
  >> www.empty--island.blog.cz
  >> www.empty--island.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Moniko,

   díky za odkazy, ráda se na ně podívám! :)

   Měj se krásně

   Zuzana (Polární vlk)

   Vymazat
 2. No teeeda :) děkuji pěkně, jsem ráda, že se blog líbí :) Tento článek mi pořádně zvednul náladu, děkuji Zuzi :)
  Luu Over The Ocean

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Luci,

   děkuji moc za reakci! :) Jsem nevěděla, že zavítáš na můj blog zrovna teď! :) Jsem ráda, že Ti zvedl náladu. A Tvůj blog je opravdu super, víc takového dobrodružného a zajímavého počtení. Je toho jinak docela málo :)

   Krásný den přeje Zuzana (Polární vlk)

   Vymazat
 3. Jé, Zuzko, děkuju za zmínku, je to moc milé :). A teď už i vím, jaký máš blog, jak si včera zmiňovala .. :). Těším se na tu kávu :). Měj se hezky, Terez

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Terko,

   není zač! :) A já se už taky moc těším na Oslo, na Tebe, na kávu! :)

   Taky se měj zatím hezky, Zuzana :)

   Vymazat
 4. jé, děkuju za zmínku! jsem ráda, že se ti blog zamlouvá ;).

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělé tipy, já mám oblíbených blogů tolik, že ani nevím, který napsat dřív, nejradši hlavně ty o čtení :) Třeba výše zmíněná Jana, potom Book Lords, nově Cukrovatu, Brabikate, která se však teď věnuje spíš jinému projektu, O čtení a spousty dalších. A samozřejmě také svůj vlastní blog a od té doby, co jsem poznala Tvůj i Tvůj :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky,

   vidím, že v Tvém seznamu je opravdu hodně blogů... :D Jak to stíháš všechno sledovat? :) Jé, tak teď se červenám, jsem ráda, že se Ti líbí můj blog :)

   Měj se krásně, Zuzana (Polární vlk)

   Vymazat
  2. Docela je to problém sledovat všechno, někdy chci něco přečíst nebo dělat do práce nebo na blog a místo toho prohlížím blogy, ale většina je opravdu dobrých a zkrátka si zaslouží přečíst nebo okomentovat :)

   Vymazat
  3. Chápu Tě! :) Dřív než začnu s nějakou vlastní prací, tak obejdu oblíbené blogy a čtu nové příspěvky.... :)

   Vymazat
 6. To je fakt sranda, musím to Járovi hned dneska ukázat! Pořád mě zaráží, jak je internet malý (velký) a že to co my napíšeme se může takhle odrazit a někoho zaujmout. Samozřejmě čtu spoustu blogů a článků atd, ale z té druhé strany to nějak zaráží víc :D (no to je zmatený příspěvek, doufám, že chápeš co myslím :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, je to fakt sranda, chápu tě a taky se nad tím podivuju :D

   Vymazat